Ziņojums Nr. 1543

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.21 05:07
GPS koordinātes: 24.23783, 56.99014
Apstiprināts: 2016.07.21
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.21
Atrisināts: 2016.07.27
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju un konstatēja, ka teritorija ir sakopta.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00