Ziņojums Nr. 1542

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.21 05:07
GPS koordinātes: 24.17463, 56.99626 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2016.07.21
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.21
Atrisināts: 2016.07.22
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Žēl ne kas nav darīts

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja ziņojumā norādītās teritorijas un konstatēja atkritumu uzkrāšanos. Atbildīgajai personai ? Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijai tika sastādīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasību neievērošanu ar lūgumu novērst pārkāpumu. Sūdzības iesniedzējs par to telefoniski ir informēts.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00