Ziņojums Nr. 1540

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.07.20
GPS koordinātes: 24.14813, 56.95277 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2016.07.20
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.20
Atrisināts: 2016.07.21
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sūdzība ir tikai par zāles garumu.Lienes un Pļavas stūris.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvajā inspekcijā (turpmāk ? Inspekcija), jau 30.06.2016. nekustamā īpašuma Lienes ielā 14A, Rīgā (Lienes ielas un Pļavas ielas stūris), īpašniekam tika uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība (APL) par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” (turpmāk - Noteikumi) 4.1.,4.3. apakšpunkta prasību neievērošanu (nav nodrošināta nekustamā īpašuma un tam piegulošās teritorijas sakopšana - nav veikta zāliena pļaušana, ir pieļauta atkritumu uzkrāšanās). 14.07.2016. Inspekcija īpašniekam sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolu (turpmāk - APP) par minēto Noteikumu prasību neievērošanu, līdz ar ko Inspekcijas darbība tika pabeigta. APP tika nosūtīts izskatīšanai un lēmuma pieņemšanai Rīgas Austrumu izpilddirekcijas izpilddirektoram.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00