Ziņojums Nr. 1539

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.11.10 08:11
GPS koordinātes: 23.66185, 56.93571 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2018.11.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.11.22
Atrisināšanas ilgums: 12 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

jau nedēļu ceļa malā mētājas melnie maisi...

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Atkritumu maisi izvesti.