Ziņojums Nr. 1536

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2018.11.08 18:11
GPS koordinātes: 24.13385, 57.0216 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2018.11.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

abdien! Gribēju informēt par ļoooti lielu netīrību, piegružotu apkārtni Ostas ielas pieturā
un ap to( Mìlgrāvis rajons), mētājas gan stikli, pet pudeles papiri ari liela gabarīta kaut kadi finieri utt. par sīkiem atkritumiem nemaz nerunājot, jau ilgu laiku redzu ka so teritoriju neviens nekopj, drazu daudzums tik aug un aug, ludzu rast šīs problemas atrisinājumu, jo kā zinam ka tur kur netīrība tur viņa arī pieaug!n:( atvainojos kad bildes ir tumsaa bet dienas gaišajaa laikaa nepaspeju

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas pilsētas pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00