Ziņojums Nr. 1535

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.07.19 13:07
GPS koordinātes: 24.11086, 56.97505 +/- 16.0m
Apstiprināts: 2016.07.19
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.19
Atrisināts: 2017.01.09
Atrisināšanas ilgums: 20 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ganību dambī 19b periodiski turpina dedzināt ķīmiskas vielas. Smird viss Lugažu ielas rajons!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pārvalde apzinājusi iespējamos saimnieciskās darbības veicējus norādītajā teritorijā, kuri ir atbildīgi smaku traucējumu radīšanā. Veikti kontroles pasākumi.