Ziņojums Nr. 1531

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.07.19
GPS koordinātes: 24.04061, 56.92839 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2016.07.19
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.19
Atrisināts: 2016.07.20
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

netālu no Spices

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija jau 28.06.2016. apsekoja Jaunmoku ielu 32, Rīgā, veica fotofiksāciju un konstatēja, ka minētā teritorija netiek uzturēta atbilstoši Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasībām, kā rezultātā noformēja apskates protokolu un nosūtīja brīdinājuma vēstuli īpašniekam ar lūgumu novērst konstatētos pārkāpumus.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00