Ziņojums Nr. 1527

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.18 17:07
GPS koordinātes: 24.19514, 57.02882 +/- 12.000m
Apstiprināts: 2016.07.19
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.19
Atrisināts: 2016.07.20
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvajā inspekcijā 20.07.2016.apsekoja Vides SOS ziņojumā Nr.1527 norādītajā vietā un konstatēja, ka teritorijā ir pieļauta atkritumu uzkrāšanās. Teritorijas apsaimniekotājam ? Sabiedrībai ar ierobežotu atbildību ,,Rīgas meži” tika sastādīts un nosūtīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasību neievērošanu ar noteiktu termiņu pārkāpumu novēršanai


Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00