Ziņojums Nr. 1526

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valsts augu aizsardzības dienests
Pieteikuma datums: 2018.11.07 09:11
GPS koordinātes: 24.63563, 57.89448
Apstiprināts: 2018.11.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.11.14
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Staicele Ainaži ceļa zemnieks ar kūts mesliem ,tas nebūtu nekas bet ir netālu upe Salaca un piegulošās upītes

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pamatojoties uz 08.11.2018. saņemto informāciju, 09.11.2018. tika veikta operatīvā pārbaude par normatīvo aktu prasību ievērošanu, izkliedējot šķidrmēslus netālu no mājām "Vecglāži", Staiceles pag., Alojas nov.
Pārbaudē konstatēts, ka ZS "Kalnglāži" veikusi ilggadīgā zālāja mēslošanu ar šķidrmēsliem un pārbaudes brīdī lauks bijis aparts. Lauks atrodas 50 m attālumā no Pužupes un vairāk nekā 500 m no Salacas upes.
VAAD kompetences ietvaros pārkāpumi netika konstatēti.