Ziņojums Nr. 1525

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salacgrīvas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.11.07 06:11
GPS koordinātes: 24.49782, 57.85935
Apstiprināts: 2018.11.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ainaži 9 km ceļa aiz Mērniekiem gadu gadiem nelegāla izgāztuve

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Salacgrīvas novada pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00