Ziņojums Nr. 1524

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.18
GPS koordinātes: 24.2272, 56.81791 +/- 11.0m
Apstiprināts: 2016.07.18
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.18
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

pēc jūsu iestādes atzinuma slūžas Kekavinas upes aizsprosta ir nelikumīgas. mēnesī atpakaļ ziņoju izmaiņu nekādu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jūsu iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ķekavas novada dome

---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00