Ziņojums Nr. 1522

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Carnikavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.17 16:07
GPS koordinātes: 24.15624, 57.07256 +/- 12.000m
Apstiprināts: 2016.07.18
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.18
Atrisināts: 2016.07.20
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesti mežā būvgruži un stikli

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

SIA ,,Rīgas meži” informēja , ka Atkritumi Carnikavas novadā ir savākti.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00