Ziņojums Nr. 1521

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.07.17 13:07
GPS koordinātes: 25.27221, 57.32907 +/- 20.0m
Apstiprināts: 2016.07.18
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.18
Atrisināts: 2016.07.19
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

17.07.2016 16:20 Nezinu, kas pa vēja virzienu, bet izteikts dūmu gāzu aromāts valda gaisā.Apgrūtināta elpošana, klepus un nogurums, veselība šādā vidē nezin kapēc neuzlabojas, kaut gan pēc Vvd datiem vis taču atbilst saeimas normām, tikai pie mums neviens mērijums nav veikts.Nez kāpēc ir notikusi Saslimšana ar Astmu, ja ir tik tīrs gaiss?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Attēlā redzamā uzņēmuma darbībā pārkāpumi nav konstatēti