Ziņojums Nr. 1511

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.07.16 16:07
GPS koordinātes: 24.72941, 57.21406 +/- 8.0000m
Apstiprināts: 2016.07.18
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.18
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nezin kas tas tāds ir, bet pēc struktūras kā sāls un apkārt viss ir nokaltis vai kā ķīmiski apdedzis

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jūsu iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Turaides novada pašvaldībai

---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00