Ziņojums Nr. 1510

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.16
GPS koordinātes: 24.41049, 56.93691 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2016.07.18
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.18
Atrisināts: 2016.12.09
Atrisināšanas ilgums: 23 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

kads nolema ka parstrade - parak dargi. labak but ka cuka. :(

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Stopiņu novada pašvaldības policijā ir saņemts vides SOS ziņojums no Valsts vides dienesta par atkritumu uzkrāšanos Sauriešu dzelzceļa stacijas apkaimē. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju vides SOS ziņojumā, Stopiņu novada pašvaldības policija veic informācijas pārbaudi un norādītās teritorijas apsekošanu, kā arī tiks lemts par administratīvā pārkāpuma lietas uzsākšanu un teritorijas uzkopšanu.
Arvils Baumanis
Stopiņu novada pašvaldības policijas
Vecākais inspektors