Ziņojums Nr. 1507

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Madonas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.07.16
GPS koordinātes: 26.09139, 56.74008 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2016.07.18
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.18
Atrisināts: 2016.10.02
Atrisināšanas ilgums: 16 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Spriežot pēc izskalotajiem slūžu pamatiem, dambis ir būvēts bez būvatļaujas un kalpo vienīgi, lai apmierinātu blakus esošās mājas saimnieka iegribu, uzturēt ūdens līmeni piemājas dīķī. Dambis foreļupē.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ziņojumā norādītajā vietā uz Aronas upes uzbūvētais dambis ir redzams jau satelīta kartē, kas uzņemta 1994. līdz 1999.gadam. Veicot pārbaudi, konstatēts, ka uzstādinājums nav jauns un dabā ūdens līmeņi netiek mainīti. Uzpludinātās platības ir nemainīgas jau ilgus gadus, līdz ar to ūdens bioloģiskajiem resursiem zaudējumi netiek nodarīti.