Ziņojums Nr. 1503

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2018.11.04 08:11
GPS koordinātes: 24.20156, 56.89871 +/- 6.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.11.04
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Regulāri pārplūdusi kanalizācija, netālu no publiskas ūdens ņemšanas vietas. Tas nav lietus ūdens. Smird jau pa attālumu.

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta zināšanai un teritorijas apsekošanai.