Ziņojums Nr. 1500

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2018.11.03 20:11
GPS koordinātes: 24.13792, 57.02192 +/- 10.000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.11.04
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Smird pēc naftas produktiem. Ļoti stipri.

Inspektora komentāri

Tika veikta pārbaude, smaka konstatēta Viestura prospektā, pie veikala Mego. Vējš DR 5-6 m/s. Veikta ostas teritorijas pārbaude, Ezera ielā smakas nav. Smakas avotu identificēt neizdevās.