Ziņojums Nr. 150

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.05.15 06:05
GPS koordinātes: 23.85838, 56.98239
Apstiprināts: 2018.05.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.05.23
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sadzīves atkritumi samesti pie šķirošanas konteineriem, jau ilgu laiku neviens nesakopj.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Teritorija sakopta