Ziņojums Nr. 1498

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.11.03 19:11
GPS koordinātes: 23.01528, 57.38919 +/- 32.004m
Apstiprināts: 2018.11.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.11.06
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

“Vaisumi” zivju pārstrādes uzņēmumā regulāri tiek kūpinātas zivis, kas rada drausmīgu smaku, ka iebraucot pagalmā nav, ko elpot. Protams ir arī dūmi, kas plūst uz pagalmu. Nav nekāda skursteņa un pagājušā gada rudenī, kad arī notika šāda darbība, gājām tur un prasījām, kāpēc šāda smaka - komentārus nesniedza un iedeva galvenā telefona nr., uz kuru neviens neatbildēja...

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Paldies par informāciju. Šī jau ir atkārtota sūdzība un inspektors veica pārbaudi, sastādīja smaku protokolu un tika ierosināta administratīvā lietvedība. Uzņēmums brīdināts par vides noteikumu ievērošanu.