Ziņojums Nr. 1496

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2018.11.03 16:11
GPS koordinātes: 24.11082, 56.91489 +/- 6.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.11.05
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dzīvojamo ēku pagalmā ir ugunskurs. izskatās, ka deg miskastes

Apstiprinātāja komentāri

Jūsu ziņojums noraidīts! Tas pārkāpums ir VUGD kometencē

---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00