Ziņojums Nr. 1493

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rēzeknes reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.07.14
GPS koordinātes: 27.86291, 56.53669 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2016.07.15
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.15
Atrisināts: 2016.07.25
Atrisināšanas ilgums: 10 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Atbilstoši Ciblas novada pašvaldības sniegtajai informācijai, piegružotā teritorija ir sakopta. Savāktie atkritumi izvietoti SIA "ALAAS" sadzīves atkritumu konteineros.