Ziņojums Nr. 1489

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.13
GPS koordinātes: 23.93838, 56.88877 +/- 1000.0m
Apstiprināts: 2016.07.14
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.14
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

"uzlabots" meža ceļš

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Mārupes novada pašvaldībai


---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00