Ziņojums Nr. 1487

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.07.13 19:07
GPS koordinātes: 24.11054, 56.97493 +/- 30.0m
Apstiprināts: 2016.07.14
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.14
Atrisināts: 2016.07.14
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Neizturama smaka.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālā vides pārvalde (turpmāk – Pārvalde) 14.07.2016. plkst. 08:47 ir saņēmusi Jūsu 13.07.2016. vides SOS ziņojumu par ļoti spēcīgu neizturamu smaku. Ziņojumā pievienotas fotogrāfijas ar dūmojošu skursteni un norādītas objekta GPS koordinātes: 24.11054; 56.97493 +/- 30.0 m. Iespējamās smakas cēlonis ziņojumā nav norādīts. Veicot pārbaudi, saskaņā ar ziņojumā norādītajām GPS koordinātēm konstatēts, ka ziņojuma pārbaudes objekts atrodas Ganību dambī 17a. Pārbaudes laikā 14.07.2016. no plkst. 10:00 līdz 11:00 objektā ļoti spēcīga neizturama smaka nav konstatēta, vēja ātrums tuvu 0 m/s. Ganību dambī 11 konstatēta katlu māja ar pievienotajos fotoattēlos līdzīgu skursteni. Pārbaudē konstatēts, ka katlumājas apkures krāsns nav pievienota pie katlu mājas esošajam metāla skurstenim. Krāsnij jau divus gadus ir pievienots cits, daudz zemāks un modernāks skurstenis un metāla garais skurstenis pārbaudes laikā tehniski nav izmantojams dūmgāzu izvadīšanai no apkures krāsns.
Ar cieņu, Tālis Slaidiņš
VVD Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes
Resursu kontroles daļas
vecākais inspektors
t. 67084257; 29103665