Ziņojums Nr. 1486

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Daugavpils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.13 18:07
GPS koordinātes: 26.7329, 55.89499 +/- 20.0m
Apstiprināts: 2016.07.14
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.14
Atrisināts: 2016.08.11
Atrisināšanas ilgums: 28 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

nesen kāda celtniecības firma no karjera ņēma granti. un jau paspēja ierīkot izgāztuvi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Daugavpils novada pašvaldības pārstāvis informēja, ka atkritumi tika konstatēti un tiks savākti līdz 2016. gada 31.augustam sadarbībā ar SIA EKO Latgale.
_________________________________________________________________________________
Ar cieņu,
Arkādijs Petuhovs
Valsts vides dienesta
Daugavpils reģionālās vides pārvaldes
Kontroles daļas, Piesārņojuma kontroles sektora vecākais inspektors
T.: 65421810
e-pasts: arkadijs.petuhovs@daugavpils.vvd.gov.lv