Ziņojums Nr. 1485

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2018.11.02 09:11
GPS koordinātes: 24.05789, 56.9477 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2018.11.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Āgenskalnā vācu ģimnāzijas teritorijā pie konteineriem šorīt vīrietis (iespējams skolas darbinieks) dauzīja dienas gaismas lampas un meta tās kopējā atkritumu konteinerā. Adrese Āgenskalna iela 21, Rîga

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas pilsētas pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00