Ziņojums Nr. 1483

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Liepājas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2016.07.12
GPS koordinātes: 20.99715, 56.48229 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2016.07.13
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.13
Atrisināts: 2016.07.28
Atrisināšanas ilgums: 15 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Liepājā, Vaiņodes ielas galā, nogriežoties pa kreisi (uz Bernātu pusi) atrodama šāda bundža ar vielu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob. 2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pēc pašvaldības informācijas pludmale ir sakopta