Ziņojums Nr. 1481

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.12 09:07
GPS koordinātes: 24.41042, 56.93687 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2016.07.12
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.12
Atrisināts: 2016.07.13
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Būvgruži, mēbeles, logi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Stopiņu novada pašvaldības policijā ir saņemts vides SOS ziņojums no Valsts vides dienesta par atkritumu uzkrāšanos. Pamatojoties uz sniegto informāciju vides SOS ziņojumā, Stopiņu novada pašvaldības policija veic informācijas pārbaudi un norādītās teritorijas apsekošanu, kā arī tiks lemts par administratīvā pārkāpuma lietas uzsākšanu un teritorijas uzkopšanu.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00