Ziņojums Nr. 1480

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Tukuma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.11.01 14:11
GPS koordinātes: 23.0659, 56.8618 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2018.11.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

vai tas ir normali ja cilvēks novembrī joprom tecina berzu sulas?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Tukuma novada pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00