Ziņojums Nr. 148

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.05.14 17:05
GPS koordinātes: 23.94116, 56.82636 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2018.05.15
Pieņemts izvērtēšanai: 2018.05.22
Atrisināts: 2018.06.18
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dārza atkritumu depozīts

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

2018. gadā 16. jūnijā, atkārtoti veicot apsekošanu īpašumā ar kadastra Nr. 8080 003 0071, Grēnes, Olaines novadā, Olaines pagastā, tika konstatēts, ka īpašums no atkritumu kaudzes ir sakopts.