Ziņojums Nr. 1479

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.07.11
GPS koordinātes: 24.06235, 56.96488 +/- 25.0m
Apstiprināts: 2016.07.12
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.12
Atrisināts: 2016.08.04
Atrisināšanas ilgums: 23 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

šīs bērzs atrodas bīstama stāvoklī Lilijas 20 mājai. ar vējas palīdzību var nokrist tieši uz mājas jumtu. mājas apsaimniekošanai jau rakstījām jau pagajšgad! bet nav risināta situācija

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Apsekojot apstādījumus, konstatēts, bērzs, kas atrodas Rīgā, Lilijas ielas teritorijā, Rīgas pilsētas pašvaldībai piederošajā zemes gabalā ar kadastra Nr.0100 066 0002 pie mājas Nr.20 aug slīpi uz ielas brauktuves pusi. Augsnes pacēlums sakņu zonā, kas norādītu uz to, ka saknes ir atrautas un līdz ar to koks būtu sasvēries, netika konstatēts. Arī pārejās koka drošību ietekmējošās koka daļas (paceltas saknes, sašķelts, aizlūzis vai nolūzis stumbrs) saskaņā ar Ministru kabineta 02.05.2012. noteikumu Nr. 309 „Noteikumi par koku ciršanu ārpus meža” 6. punktā noteikto bērzam netika konstatētas. Bērzs aug koku grupas malā, kā saulmīļu suga ir augot izliecies uz gaismas pusi. Bērzs augot ir iztaisnojies, kas nozīmē, ka koks pats stabilizējies. Rīgas domes Majokļu un vides departamenta Vides pārvalde organizē un nodrošina ielu apstādījumu, kas neatrodas citu personu īpašumā vai apsaimniekošanā esošajos zemes gabalos, kopšanu.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00