Ziņojums Nr. 1477

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.10.31 15:10
GPS koordinātes: 23.92162, 56.79196 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2018.11.01
Pieņemts izvērtēšanai: 2018.11.05
Atrisināts: 2018.11.14
Atrisināšanas ilgums: 13 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Olaines dārzos taisa atkritumu izgāztuvi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Izskatot ienākošo materiālus 2018. gada 13. novembrī tika apsekota teritorija Olaines novadā, Olainē, DKS “Purmaļi” ar kadastra nr. 8009 007 3202. Teritorijas apsekošana tika veikta pamatojoties uz Vides SOS ziņojumu Nr. 1477. Apsekošanas laikā tika konstatēts, ka teritorija ir sakopta.