Ziņojums Nr. 1476

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Babītes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.11
GPS koordinātes: 23.95704, 56.95203 +/- 9.0m
Apstiprināts: 2016.07.11
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.11
Atrisināts: 2016.07.13
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Beberbeku parks

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

SIA ,,Rīgas meži” Informēja, ka atkritumi Beberbeķu dabas parkā ir savākti. Par izdarīto ir uzsākta administratīvā lietvedība, jo ir iespējamā vainīgā persona.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00