Ziņojums Nr. 1472

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rēzeknes reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.07.10
GPS koordinātes: 27.06039, 56.1965 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2016.07.11
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.11
Atrisināts: 2016.07.14
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rušonas ezera pussala

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rēzeknes novada pašvaldības Feimaņu pagasta pārvalde sakopa piegružoto vietu pie Rušona ezera. Atkritumi tika savākti un nogādāti uz Feimaņu pagasta pārvaldes atkritumu konteineru. Feimaņu pagasta pārvaldē atkritumu apsaimniekošanu veic SIA "ALAAS".