Ziņojums Nr. 1471

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2018.10.29 12:10
GPS koordinātes: 24.20122, 56.95428 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2018.10.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rîgà, Varavîksnes gatves 1 màjas pagalmà piekràmèts ar dažàdiem metàla arkritumiem. Uzvietas arî tiek zàgèti metàli visticamàk zogot elektrîbu no koplietošanas telpàm. Notiek arî metàlu uzpirkšana no bezpajumtniekiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas pilsētas pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00