Ziņojums Nr. 147

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.05.14 15:05
GPS koordinātes: 25.2721, 57.32892 +/- 25.0m
Apstiprināts: 2018.05.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

14.05.2018 18:53 Privātā teritorija nelegāli tiek piesārņota.Piesārņojums nāk tieši virsū durvis nevar atvērt, ja atver tad bieži jāklepo, telpās retāk, Apgrūtināta elpošana , no dūmiem sāp galva un ir slikta dūša.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri


Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Valmieras rečionālā vides pārvalde
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00