Ziņojums Nr. 1468

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Madonas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.07.10 11:07
GPS koordinātes: 25.74778, 56.62064 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2016.07.11
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.11
Atrisināts: 2016.07.12
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tā naftas produkti nonāk gruntsūdeņos.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pļaviņu novada domes izpilddirektors: informēja , ka ziņojumā minētais objekts tika apsekots un tika konstatēts, ka uz Pašvaldības zemesgabala Baseina ielā 2, kas reģistrēts zemesgrāmatā ar kadastra Nr. 32130010854 atrodas bijušā garāžu celtniecības kooperatīva “Rīts” garāžas. Sakarā ar to, ka kooperatīvs neveica pārreģistrāciju, tas vairs nepastāv un uz šo brīdi garāžas pieder vairākām fiziskām un juridiskām personām. Blakus vienai no garāžu ēkām tika konstatēta pašbūvēta koka konstrukcija (estakāde), kuru garāžu īpašnieki izmanto auto remontam, kā rezultātā uz zemes virsmas nonāk dažādi netīrumi, kas uzkrājušies uz auto apakšas. Lai novērstu šo nekontrolējamo procesu, pašvaldība veiks sava īpašuma sakārtošanu – grunts piebēršanu un izlīdzināšanu zemākajās vietās, kā arī risinās jautājumu par nelikumīgās būves (estakādes) nojaukšanu un netīrās grunts utilizēšanu.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00