Ziņojums Nr. 1465

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.07.10 09:07
GPS koordinātes: 23.97398, 56.96771 +/- 26.48m
Apstiprināts: 2016.07.11
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.11
Atrisināts: 2016.08.09
Atrisināšanas ilgums: 29 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Daudz mucas. dazie ar nolietotu motor ellu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Valsts vides dienesta Lielrīgas RVP Resursu kontroles daļas Vecākais inspektors informēja , ka 12.07.2016. plkst.19:00 tika apsekota teritorija. Mucas pēc norādītajām koordinātēm netika atrastas. Savukārt tika konstatēts, ka bildēs esošās vai līdzīgas mucas atrodas blakus esošo māju pagalmos, kā arī izveidoto māju jaunbūvju laukumos.
Apsekošanas laikā vides piesārņojums netika konstatēts.

Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00