Ziņojums Nr. 1461

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.07.09
GPS koordinātes: 25.27228, 57.32909 +/- 26.0m
Apstiprināts: 2016.07.11
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.11
Atrisināts: 2016.07.19
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

07.09.2016 18:22 uzturoties ārā pēkšņi parādījās klepus.Kaut kas kairina elpceļus.Iepriekšējā naktī gulēju slikti jo trūka gaisa.Pamodos neatpūties.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta darbam