Ziņojums Nr. 1458

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.07.09
GPS koordinātes: 24.17466, 56.99625 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2016.07.11
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.11
Atrisināts: 2016.12.09
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Atbildot uz ziņojumiem darām zināmu, ka 13.07.2016. Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja minēto teritoriju un konstatēja atkritumu uzkrāšanās. Atbildīgajai personai ? Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijai tika sastādīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasību neievērošanu ar lūgumu novērst pārkāpumu.

Rīgas domes Administratīvā inspekcija