Ziņojums Nr. 1455

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.10.25 07:10
GPS koordinātes: 24.07462, 56.92727 +/- 32.004m
Apstiprināts: 2018.10.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.10.25
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rīga, Gardenes iela 4, aiz autoservisa atrodas ēka, no kuras skursteņiem izdalās stipri kodīgi dūmi, kas piepilda apkārtni ar neizturamu smaku. Tas notiek regulāri jau gadiem, tiklīdz uzsākas apkures sezona.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums izskatīts. Informējam, ka ziņojumi, kas attiecas uz privātmāju apkures sitēmu darbību, nav Pārvaldes kompetences jautājums. Šādu ziņojumu gadījumos aicinām vērsties Rīgas pašvaldības policijā.