Ziņojums Nr. 1453

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.10.24 12:10
GPS koordinātes: 24.04601, 56.69944 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2018.10.24
Pieņemts izvērtēšanai: 2018.10.24
Atrisināts: 2018.10.29
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

24

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Daru Jums zināmu, ka 2018. gada 28.oktobrī pl. 10:10 tika veikta pārbaude vides SOS ziņojumā Nr.1453 par to, ka Olaines pagastā, Jāņupē, autoceļa V12 tuvumā atrodas izmesti atkritumi. Veicot vietas apskati atkritumi pēc norādītajām koordinātēm norādītajā vietā, ne arī tās tuvumā neatradās, vides piesārņojums līdz ar ko nav noticis