Ziņojums Nr. 1452

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.10.24 09:10
GPS koordinātes: 24.10956, 56.97496 +/- 45.024m
Apstiprināts: 2018.10.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.10.24
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vērojama zila dūmaka un arī sajūtama smaka. Lugažu ielas rajonā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Apsekojot teritoriju Lugažu ielas rajonā ap pulkstens 16 traucējoša smaka nav konstatēta. Gaišas krāsas dūmi novērojami no vairaku uzņēmumu dūmeņiem, kas atrodas blakus Lugažu ielai un ir rūpnieciskā teritorijā.