Ziņojums Nr. 1451

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.08 07:07
GPS koordinātes: 24.08483, 56.9111
Apstiprināts: 2016.07.08
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.08
Atrisināts: 2016.07.22
Atrisināšanas ilgums: 14 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Graudu ielā 49a, Rīgā, nesakoptā zemes īpašumā, iespējams aug 2 latvāņi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja Graudu ielu 49, Rīgā, veica fotofiksāciju un konstatēja, ka minētā teritorija netiek uzturēta atbilstoši Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasībām, kā rezultātā noformēja apskates protokolu un nosūtīja brīdinājuma vēstuli īpašniekam ar lūgumu novērst konstatētos pārkāpumus.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00