Ziņojums Nr. 1449

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.10.23 13:10
GPS koordinātes: 24.10872, 56.95075 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2018.10.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.10.24
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

20.oktobrī pie mājas Rīgā, Komētas ielā 32 manītas spilgti zilas peļķes - izskatās pēc krāsas vai citas toksiskas vielas. bilde uzņemta pie apmākušām debesīm (pārfotogrāfēts no monitora, jo aplikācijā nav iespējas bildi pievienot no telefona). mājām šobrīd notiek būvdarbi un redzētais rada bažas, ar kāda veida ķimikālijām celtnieki vēl var piesārņot apkārtējo vidi. blakus ir mežs un grāvis. Blakus esošajās mājās ir pietiekmi daudz bērnu. mežā dzīvo dzīvnieki.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Apsekojot teritoriju Kmētas ielā 32, Rīgā un teritoriju blakus noskaidrots, ka blakus teritorijā notiek vairāku daudzīvokļu namu celtniecība. Pārbaudes laikā eļļas un ķīmisku vielu noplūde nav konstatēta. Eļļas plankumi grrunts ceļa peļķēs iespējams radušies mehānisko transporta pārvietošanās rezultātā.,