Ziņojums Nr. 1448

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.07 05:07
GPS koordinātes: 21.7734, 57.10533 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2016.07.07
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.07
Atrisināts: 2016.11.03
Atrisināšanas ilgums: 27 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Joprojām!!! visas pieturas sākot no Kuldīgas robežas uz Ventspils pusi ir nesavāktas un konteinerīši pārpildīti kopš agra pavasara !!! p.s. un šis ir atkārtots ziņojums.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Venspils reģionala vides parvaldes , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00