Ziņojums Nr. 1445

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.10.22 07:10
GPS koordinātes: 23.01479, 57.3901 +/- 54.430m
Apstiprināts: 2018.10.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.10.29
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Upesgrīvā, Zivju fabrikā atkal tiek kūpinātas zivis, kā rezultātā rodas nepatīkamas smakas, kas izejot pagalmā cērtas degunā. Attēlā redzami arī dūmi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Veikta pārbaude, informācija apstiprinājās. Uzņēmumam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols un smaku protokols.