Ziņojums Nr. 1443

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.06 10:07
GPS koordinātes: 24.10132, 56.93325 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2016.07.06
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.06
Atrisināts: 2016.07.11
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesti atkritumi aptuveni 25 metru garumā gar kanālu, pamatā auto daļas, plastmasas daļas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja Jelgavas ielu 18, Rīgā, veica fotofiksāciju un konstatēja, ka minētā teritorija netiek uzturēta atbilstoši Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasībām, kā rezultātā noformēja apskates protokolu un brīdināja īpašnieku par nepieciešamību novērst konstatētos pārkāpumus.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00