Ziņojums Nr. 1441

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Engures novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.04 17:07
GPS koordinātes: 23.24833, 57.01694 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2016.07.05
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.05
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Bundžiņas un pudeles izmestas mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Engures novada pašvaldībai saskaņā ar Iesnieguma likuma 4.panta otro daļu