Ziņojums Nr. 1437

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.07.04 08:07
GPS koordinātes: 25.03364, 57.36584
Apstiprināts: 2016.07.04
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.04
Atrisināts: 2016.09.09
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien. Stalbē pļavā tiek izgāzti paipalu audzēšanas atkritumi? Smird nežēlīgi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Lietas apstākļi pārbaudīti, darbības veicējam norādīts uz neatbilstībām, kuras ir novērstas.